Translate

niedziela, 26 czerwca 2011

break 14 weeks

Witamm was..!!! To już niestety ostatnia notka jak jestem w domu przed wyjazdem w Hiszpanii mamy być dopiero we wtorek do południa o której to godzinie bd dokładnie nie wiem ,ponieważ to zależy od warunków pogodowych .

Co z blogowaniem na czas mojej nieobecności?!
Otóż jeśli bd miała jakikolwiek dostęp do internetu to postaram się coś tutaj dodać ^-^ także bez obaw . Prawdopodobnie internet bd mieć w Hotelu ,także pewnie na pierwszy dzień pobytu tam dowiemy się co gdzie dokładnie jest ;-)

Co z fbl /nk/facebook'em/formspring'iem/
Na fbl niestety nie bd wstanie dodawać jakichkolwiek zdj. ,ale moim fbl bd się opiekować pewna osoba także może bd coś dodawać , a kiedy ja znajdę chwilę i oczywiście neta to napisze jakąś notkę ;-) także to się dopiero wszystko okaże na miejscu ;)

Na facebooku bd dodawała jakieś posty ,ale jak na fbl zdj. niestety nie ponieważ nie biorę ze Sb kabelka wszystkie zdj. bd dopiero po moim przyjeździe (Oczywiście jeśli tylko bd chcieli ,aby coś tutaj dodała ;) )

I ostatnia rzecz /formspring/
Nie bd odpowiadać na pytania ,chyba ,że bd to pytania na temat pobytu w Hiszpanii typu :jaka jest pogoda itp. to oczywiście odpowiem z pytaniami nie dotyczącymi z moim wyjazdem bd akceptować i odpowiadać dopiero po moim przyjeździe ;-) Chyba nie jesteście źli.??

Linki do mojego fbl jak i facebooka znajdziecie w w lewym bocznym panelu ;-)
Jeśli chodzi o formspringa poniżej znajdziecie jego link ;-)


Także jesli ktoś bd chętny dowiedzieć się szczegółów z pobytu w Hiszpanii to zapraszam na formspringa ;-)

Na pytania na pewno odpowiem ;-)

Buziaki ;-*

2 komentarze:

Mile widziane komentarze , jeśli spodobał ci się blog dodaj Go do OBSERWACJI , Ja odwdzięcze się tym samy.. ;-)