Translate

poniedziałek, 20 czerwca 2011

Time will tell what will happen

Tak ;) czas pokaże co będzie...Chciałabym choć na chwilę zapomnieć o wszystkim i o wszystkich by na moment zamknąć oczy i obudzić się w innym świecie ,nie umiem zrozumieć czemu tak właśnie jest ,ale to właśnie czas pokazuje nam co jest przed nami i tylko my możemy coś zmienić lecz NIGDY nie możemy przewidzieć co się wydarzy...


Sami musimy zadać sobie pytanie "Co tak na prawdę jest ważne w naszym życiu?" Na to pytanie tylko my sami możemy odpowiedzieć..Rozważając nad tym pytaniem można wiele wyciągnąć argumentów ,że nie warto robić cokolwiek pochopnie lepiej poczekać ,aż wszystko nabierze większej równowagi niż zrobić coś czego można potem żałować..

Życie nie polega na samych pochwałach lecz właśnie by coś docenić trzeba najpierw stracić.
Zupełnie nie rozumiem ludzi którzy mają dosłownie wszystko czego chcą a i tak pragną czyjegoś szczęścia.;/ No pytam się po co to komu?! By wywyższyć się?,Aby być najlepszym ze wszystkich? Takie zachowanie wiele mówi o człowieku..Niestety NIKT nie potrafi przyznać się do własnego błędu zawsze ta zła strona musi wygrać,ale życie nie na tym polega..!

Trzeba umieć przyznać się do czegoś co się zrobiło nie zważając na to ,że możesz być surowo potraktowany..Rozumiem fakt ,że trudno przyznać się do winy ,ale to właśnie wtedy uświadamiamy sobie co takiego zrobiliśmy..

Każdy ma własne życie,ale czasem pomyślmy czy wolimy mieć spokojne życie bez jakichkolwiek nieprzyjemności czy właśnie stać przed faktem niestety dokonanym..?! Osobiście wolałabym pierwszą opcję..

Nie jestem osoba która lubi w jakiś sposób wywyższyć się od drugiego.Tylko rozważam co by było gdyby .??!!Czasem uwagi kierowane do mnie są zupełnie nie na miejscu ..!!
Ludzie nie ocenia się książki po okładce !! Tak jak nie ocenia się człowieka po ubiorze lub po czymś co bije dużą uwagę.!!!

Możecie myśleć sobbie co chcecie ,ale nie dacie przyznac komuś prawdy.. Życie uczy wiele niektórzy uczą się na błędach , a niektórzy sami wiele doświadczyli od życia ,więc zastanówmy się czy poglądy innych mają spory wpływ na naszą osobę.? Nie możemy bać się złej opinii osób które szczeniactwem podchodzą do życia.To jeszcze dzieci które nie potrafią poradzić sobie z sobą samym.

Mieć wiele nie oznacza mieć cały świat w garści.!! Trzeba doceniać to co się ma i to co sie kocha !! Po co sprawiać przykrość drugiemu skoro chodzi o jakąś błahostkę?!Niektórzy i możliwe ,że wiele z nas nigdy nie myślał co czuje osoba którą oskarżamy tak na prawdę o jakąś bzdurę..?!!!

Wyżywając się na drugim człowieku nie powinno nas cieszyć ,lecz powinno nas to zastanowić "Dlaczego tak zareagowaliśmy?" Zawsze łatwiej wygarnąć osobie która coś nam zrobiła,ale jeśli nie zważamy na to ,że popełniamy błąd i oskarżenia kierowane do osoby która tak naprawdę jest niczemu winna..Coś jest nie tak..

Ludzie doceniajcie to co macie bo większość ludzi na świecie nie ma domu,jedzenia,rodziny ,ale próbuje jakoś radzić sobie choć nie zawsze jest z górki..!A wy wytykacie palcami co wam się nie podoba Macie za dużo i nie umiecie tego docenić..!! Jak nie potraficie to nie wtapiajcie się właśnie w tą przestrzeń...!!

"Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie" Taka jest niestety prawda może życie jest przyjemne,lecz jeśli mamy wiele a nie potrafimy tego docenić tylko żerujemy aby było "najlepiej" to możecie to stracić nawet nie zdajecie sobie sprawy jak szybko może to nadejść..

Każdy odpowiada za swoje życie i to jakim jest człowiekiem ,ale myśl nad samym sobą dużo daje..To tyle,także nie ma potrzeby wtrącania nosa w nie swoje sprawy...

2 komentarze:

  1. Zgadzam się z tą notką każdy z nas powinien wpatrywać się w własne życie a nie wciskać nos w nie swoje sprawy

    Pozdrawiam ciepło ;)

    OdpowiedzUsuń

Mile widziane komentarze , jeśli spodobał ci się blog dodaj Go do OBSERWACJI , Ja odwdzięcze się tym samy.. ;-)