Translate

czwartek, 1 sierpnia 2013

thoughts&burn

Witam wszystkich !

Przepraszam Was ,że pisze po tak długiej przerwie ,ale sami rozumiecie "WAKACJE" gdy od samego rana praży słonko nie idzie po prostu  nie skorzystać i od tak sobie odpuścić hih ;D chyba rozumiecie ?!

Jakby nie patrzeć dziś mija półmetek wakacji. Nie chce nawet myśleć jak znów szybko przeleci druga połowa ;( takie beztroskie wakacyjne życie mmm..*,* to jest coś ! Więcej czasu na wszystko ,a przede wszystkim świadomość ,że nie trzeba się z niczym spieszyć ,bo nic nas nie goni "czasowo" jest wprost rewelacyjna !!

W minionym miesiącu bardzo wiele aspektów odgrywających główną rolę w moim życiu się zmieniło, sama już nie wiem czy na dobre ,czy na złe?! Ale wiem jedno : "Każda lekcja uczy czegoś innego.."
-ale każde doświadczenie pozostawia po sobie jakiś ślad z którym przychodzi nam żyć..

Jak mówią każdy człowiek ma swoją wyznaczoną drogę do pokonania .
Każda inna..

Może właśnie na tym polega życie by, każdego dnia poznawać kogoś coraz to bardziej ..  Po sporym upływie czasu dopiero, uświadamiamy sobie jaki człowiek jest na prawdę.Do czego jest tak na prawdę zdolny i jeśli przyjdzie mu wybierać, co wybierze?? Czasem mydlimy sobie oczy wmawiając sobie ,że przecież odpowiedź jest wszystkim znana i prosta.. Otóż nie..!!Lepiej nic wcześniej nie zakładać ,bo możemy się bardzo rozczarować ..

"Poznajesz człowieka nie po kilku dniach ,lecz przez całe życie ! "Nutka na dzisiejszy wieczór !!


Trzymajcie się ciepło !! ;*
PS. w najbliższych dniach instamix ;)

1 komentarz:

  1. bardzo lubię tą nutkę <3
    dałam radę faktycznie przed potwierdzeniem komentarza :)
    ocena i komentarz wystawiony
    pozdrawiam !

    OdpowiedzUsuń

Mile widziane komentarze , jeśli spodobał ci się blog dodaj Go do OBSERWACJI , Ja odwdzięcze się tym samy.. ;-)