Translate

czwartek, 2 kwietnia 2015

Po raz enty wielki powrót..

Lykke Li - No Rest For The Wicked (Joris Voorn Remix )"Wielkie Powroty " - Chyba za bardzo nadużywam tego zdanka tutaj.. Za każdym razem kiedy staram się troszkę poświęcić czasu na blogowanie ,coś nie idzie po mojej myśli albo zajmuje się zupełnie czymś innym ,a rezultaty (a raczej ich BRAK ) widać gołym okiem ..!! 

Smuteczek napływa , kiedy wspomina się stare , dobre czasy będąc tutaj.. Kiedyś to było moje drugie życie -  to bardziej "tajemnicze" . Pisałam tu prawie o wszystkich moich wydarzeniach , problemach związanych z moim życiem .. Tych ważnych i mniej ważnych ,ale na pewno takich ,które chciałam mieć gdzieś zapisane ,by móc do nich wrócić !! Nawet tych przez , które miałam w życiu pod górkę. 
 Dlaczego ? 
-Mogę teraz spokojnie wrócić do swojej nauki nad pokorą do ludzi czy życia , mieć większy dystans do tego co kiedyś miało miejsce ,bo wiem ,że w jakimś stopniu kształtowała się moja osobowość..Przez to wszystko nie byłabym na pewno tą osobą ,którą jestem teraz .. 

Gdyby ktoś kilka lat wstecz powiedziałby mi ,że będę musiała sama dojść do wszystkiego ,sama uporać się z wszystkim tym co mnie otacza , zaśmiałabym się mówiąc ,że to w ogóle niemożliwe.. 
Ale jednak !! Postawiłam na jedną kartę i niczego nie żałuje !! Każdy w życiu boi się zmian to normalne ,ale podstawową zasadą życia jest na pewno niepoddawanie się swoim słabością ..
Kiedy ktoś kładł mi kłody pod nogi ,kierując w moją stronę różnorakie oszczerstwa zadawał ból ,ale jednocześnie kształtował we mnie siłę pokonywania lęku.. ! 


...

Kiedy przychodzi mi "Wielki Powrót" za każdym razem zmieniam wygląd bloga .. Wszędzie tak na prawdę zmiany !! Cieszy mnie to ,bo wiem ,że nie stoję w miejscu ,a jednak dotrzymuje tępa uciekającemu czasu.. 
Mam nadzieję ,że również i taki wygląd przypadnie Wam do gustu i za każdym razem będziecie dobrze wspominać odwiedziny tutaj..
A wszystko to co działo się u mnie  przez te 7 miesięcy jak mnie tu nie było ,dowiecie się w najbliższych postach , także obserwujcie bo już niedługo nowości !!! 

Buziaki ;*
Chewcziloovee


PS > Dla urozmaicenia czasu ,co post będę wklejać dla Was inspirujące mnie nutki by lepiej się Wam czytało moje bazgroły. Co Wy na to  ? Dobry czasoumilacz ?

3 komentarze:

  1. Dużo refleksji będę zaglądać częściej :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cześć , gdzie kupiłaś tą bluze ze zdjęcia ? gdzie można ją nabyć ? zrobisz osobny post z ubraniami ?

    OdpowiedzUsuń

Mile widziane komentarze , jeśli spodobał ci się blog dodaj Go do OBSERWACJI , Ja odwdzięcze się tym samy.. ;-)